Jump to content
Atenție
  • Important
  • Suntem in căutare de staff capabil și cu experiență, mai multe detalii pe TS.TOP-GAMING.RO ! Deții un server de gaming (indiferent de mod sau joc) ? Atunci alătură-te nouă!
Sign in to follow this  
LAiR

Cerere - LAiR - Designer

Recommended Posts

Cum te numești? Câți ani ai? Din ce oraș ești? Descrie-te în câteva cuvinte și lasă-ne o modalitate de contact.
- Ma numesc Sebastian, am 13 ani (14 soon) si sunt din Arad. Deocamdata incerc sa ma preocup de scoala pe langa manageriatul echipei Encrinity. Sunt pasionat de cursele de masini (Formula 1).

De ce dorești acest grad? Consideri că ai experiența necesară exercitării acestui acces?
- Doresc acest grad de '
Designer' deoarece comunitatea este la inceput si are nevoie de cineva cu experienta si cu timp a se ocupa de aceasta categorie.

Pe ce secțiune ți-ai dori să activezi în principal și de ce? Faci parte dintr-un proiect anume? Oferă-ne câteva detalii.
- Pe partea de
Design / Cereri / Tutoriale

Cât timp petreci pe forum?
- Deocamdata nu am niste ore fixe. Dar sigur minim o ore pe zi.

Ai avut vreun conflict cu un membru din Administrația Top-GaminG(dacă "da", cu cine?)? Ce părere ai despre administrație și ce ai schimba?
- Nu. Deocamdata nu pot sa imi spun parerea despre staff doar despre Puby fondatorul acestei comunitati si AssAssin care este Web Developer-ul acestei comunitati, sunt niste baieti de treaba cu capul pe umeri care stiu ce isi doresc.

Ce propunere ai pentru forumul nostru pe care dorești să o expui? Ce ți-ar mai place să fie schimbat/îmbunătățit?
- Deocamdata nu pot sa propun nimic deoarece comunitatea este noua si nu au fost expuse toate lucrurile.

Urmezi cursurile unei instituții(dacă "da", ce profil?) sau lucrezi într-un domeniu(dacă "da", care?)?

- Nu.

Edited by LAiR

Acceptat - Da-mi pm cu cateva dintre creeatile tale. Si te asteptam pe teamspeak.

T/C

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...